Naše publikace

Naše publikace

1577445786

 


PODPOŘTE SVŮJ SPORTOVNÍ VÝKON


 

Sportovní výživa na míru

Hlavní vizí knihy je poskytnout čtenářům komplexní a ucelený pohled na nejdůležitější oblasti sportovní výživy na základě odborných a vědecky podložených poznatků a vlastní mnohaleté zkušenosti ve sportovní výživě, s důrazem na individualitu nutričních potřeb každého jedince

V kapitolách jsou postupně vysvětleny obecné vlastnosti a význam jednotlivých živin v jídelníčku sportovce, dávkování a načasování jejich příjmu, energetický metabolismus, význam pitného režimu, problematika užívání sportovních doplňků stravy a jejich přínos pro sportovní výživu. Samostatná kapitola je věnována dosažení specifických cílů sportovce – redukce nebo udržení tělesné hmotnosti, nabírání svalové hmoty. V poslední části knihy jsou probrány nejčastější mýty o výživě, které se týkají témat, jako je lepek, „light“ potraviny, detoxikace, cholesterolu ve vejcích a mnoho dalších.

 


MLSEJTE ZDRAVĚ!


 

Zdravé pečení

Dochází Vám inspirace v kuchyni? Nevadí! Přes 60 skvělých receptů si určitě zamilujete!

Ať už toužíte zhubnout pár kilogramů nebo chcete pouze najít cestu k lepšímu zdraví a životní rovnováze, bude pro vás tato kuchařka skvělým pomocníkem. V knize naleznete i recepty bez laktózy, bez vajec, bez lepku a některé pokrmy jsou vhodné také pro vegany. Těšit se také můžete na zdravější verzi vánočního cukroví.

1577445482

 


NUTRIČNÍ DENÍK


 

Originální osobní průvodce vaší proměnou na cestě za krásnějším, silnějším a zdravějším JÁ.

Ať už se snažíte změnit svůj životní styl, jíst zdravě, více sportovat nebo se třeba naučit něco nového o svém těle, tento zápisník bude vaší motivaci a inspirací na cestě za vaším cílem, kterou můžete mít vždy po ruce. Zaznamenávejte své pokroky ve stravě i cvičení a nechte se provázet na cestě za svou vysněnou postavou. Nutriční deník vám pomůže sjednotit své myšlenky a cíle, uvědomit si, co se vám povedlo či nepovedlo a v čem se chcete zlepšit. Navíc na vás v nutričním deníků čeká spousta zajímavostí, tipů a triků, díky kterým bude vaše proměna hračka!