NAŠE KNIHY A KUCHAŘKY

SUPERDOPLŇKY VE SPORTOVNÍ VÝŽIVĚ


 

Nová kniha Superdoplňky přináší ucelený pohled do oblasti doplňků stravy a přírodních látek s vědecky podloženým působením na různé oblasti zdraví a kondice, od posílení imunity přes podporu sportovního výkonu a budování svalové hmoty až po zlepšení paměti, zvýšení odolnosti vůči stresu a mnoho dalších účinků.

V knize najdete kompletní popisy desítek účinných látek, u každé z nich popis zdrojů, působení v organismu, podrobnosti k dávkování i nejlepšímu načasování a také informace o bezpečnosti. Téměř 50 látek rozpracovaných do detailů, od nejznámějších, jako je kofein, kreatin, synefrin či syrovátkový protein, přes neméně oblíbené, jako je melatonin, rybí olej či echinacea až po speciality v podobě nootropik, imunomodulátorů nebo adaptogenů.

Kniha je psána čtivou a lehce pochopitelnou formou, je určena jak pro všechny sportovce usilující o zlepšení sportovních výkonů, tak pro nesportovce usilující o podporu svého zdraví a vitality.

ZDRAVÉ PEČENÍ 2


 

Chutně, originálně, snadně a ještě navíc zdravě? Ano! To vše vystihuje tuto kuchařku. Zdravé pečení 2 ale není jen obyčejná kuchařka. Je to ucelený a promyšlený plán nutričně vyvážených dobrot, se kterými si hravě poskládáte zdravý jídelníček na celý den – od snídaně až po večeři. V kuchařce najdete přes 80 skvělých sladkých i slaných receptů, které pro vás sestavila přímo nutriční specialistka. Nechybí ani praktické tipy pro zdravý životní styl a speciální recepty bez lepku, bez laktózy, bez vajec a recepty pro vegany. Kuchařka bude vaším rádcem a skvělým kamarádem, ať už chcete zhubnout nebo jen podpořit své zdraví. Pomůže vám také s tvarováním postavy, zlepšením kondice a s celkovou vitalitou.

mockup-aktualni
1577445786

SPORTOVNÍ VÝŽIVA NA MÍRU


Hlavní vizí knihy je poskytnout čtenářům komplexní a ucelený pohled na nejdůležitější oblasti sportovní výživy na základě odborných a vědecky podložených poznatků a vlastní mnohaleté zkušenosti ve sportovní výživě, s důrazem na individualitu nutričních potřeb každého jedince

V kapitolách jsou postupně vysvětleny obecné vlastnosti a význam jednotlivých živin v jídelníčku sportovce, dávkování a načasování jejich příjmu, energetický metabolismus, význam pitného režimu, problematika užívání sportovních doplňků stravy a jejich přínos pro sportovní výživu. Samostatná kapitola je věnována dosažení specifických cílů sportovce – redukce nebo udržení tělesné hmotnosti, nabírání svalové hmoty. V poslední části knihy jsou probrány nejčastější mýty o výživě, které se týkají témat, jako je lepek, „light“ potraviny, detoxikace, cholesterolu ve vejcích a mnoho dalších.

 

ZDRAVÉ PEČENÍ 1


 

Dochází Vám inspirace v kuchyni? Nevadí! Přes 60 skvělých receptů si určitě zamilujete!

Ať už toužíte zhubnout pár kilogramů nebo chcete pouze najít cestu k lepšímu zdraví a životní rovnováze, bude pro vás tato kuchařka skvělým pomocníkem. V knize naleznete i recepty bez laktózy, bez vajec, bez lepku a některé pokrmy jsou vhodné také pro vegany. Těšit se také můžete na zdravější verzi vánočního cukroví.

1577445482
nutricni-denik

 

NUTRIČNÍ DENÍK – vyprodáno


 

Originální osobní průvodce vaší proměnou na cestě za krásnějším, silnějším a zdravějším JÁ.

Ať už se snažíte změnit svůj životní styl, jíst zdravě, více sportovat nebo se třeba naučit něco nového o svém těle, tento zápisník bude vaší motivaci a inspirací na cestě za vaším cílem, kterou můžete mít vždy po ruce. Zaznamenávejte své pokroky ve stravě i cvičení a nechte se provázet na cestě za svou vysněnou postavou. Nutriční deník vám pomůže sjednotit své myšlenky a cíle, uvědomit si, co se vám povedlo či nepovedlo a v čem se chcete zlepšit. Navíc na vás v nutričním deníků čeká spousta zajímavostí, tipů a triků, díky kterým bude vaše proměna hračka!