Nutriční poradenství

NUTRIČNÍ PORADENSTVÍ

NutriD poradna poskytuje odborné výživové poradenství jak při specifických zdravotních problémech, tak v rámci prevence pro zvýšení celkové vitality. Věnujeme se také úpravám stravy u rekreačních i profesionálních sportovců a pomáháme lidem s hubnutím bez použití doplňků stravy. Naše výživové poradenství je založeno na komplexním a individuálním přístupu. Každý člověk je jiný, a proto nelze aplikovat univerzální návody na hubnutí, zlepšování výkonnosti nebo utužování zdraví. Bude nám potěšením provést Vás na Vaší cestě za zdravějším životním stylem a Vašim zdravějším „já“, a budeme Vám podporou k dosažení Vašich cílů.

Zabýváme se řešením vhodné výživy:

Sportovní jídelníček Jídelníček pro kojící ženy Bezlepkový jídelníček

Jídelníček při potravinové alergii Výživa dětí

Průběh nutriční konzultace

1. Úvodní nutriční konzultace

Rozhodli jste se začít se zdravým životním stylem, změnit své stravovací návyky a shodit nějaké kilogramy. Domluvíme si termín schůzky ve výživové poradně NutriD. Osobní konzultace probíhají na profesionální úrovni, tzn. od zkušeného univerzitně vzdělaného nutričního terapeuta a nutričního specialisty. Délka konzultace je 60 minut.

2. Měření a vážení na přístroji InBody

Nejprve Vás čeká profesionální diagnostika tělesného složení na přístroji InBody. Měření na InBody trvá pouze 60 sekund a je velmi pohodlné. Z výsledků získáme přehled o zastoupení tukové a svalové hmoty ve Vašem těle. Podle naměřených hodnot Vám doporučíme optimální příjem energie (kalorií), rozložení jednotlivých složek stravy (bílkoviny, sacharidy, tuky atd.) a cílovou tělesnou hmotnost.

3. Sestavení individuálního nutričního plánu

S ohledem na Váš současný životní styl, zdravotní stav, finanční a časové možnosti si nastavíme reálný cíl. Na základě absolvování nutriční konzultace nebo vyplnění online dotazníku stravovacích zvyklostí Vám sestavíme kompletní individuální výživový plán s jídelníčkem podle Vašich specifických parametrů.

4. Průběžné kontrolní konzultace a měření

Po 4 týdnech od obdržení stravovacího plánu je vhodné přijít na kontrolní měření na přístroji InBody, a dále vždy co 4-6 týdnů. V případě potřeby je možné využít jednorázové konzultace podle potřeby (speciální výživové balíčky obsahují kontrolní konzultace v ceně).

Objednejte se na nutriční konzultaci

Hlavním cílem komplexní nutriční konzultace je vyhodnotit současné stravovací zvyklosti klienta a doporučit mu individuálně případné konkrétní postupy a změny ve výzivě či vhodné změny životního stylu.

Načítám...