Nutriční poradenství

NUTRIČNÍ PORADNA

NutriD poradna poskytuje odborné výživové poradenství jak při specifických zdravotních problémech, tak v rámci prevence pro zvýšení celkové vitality. Věnujeme se také úpravám stravy u rekreačních i profesionálních sportovců a pomáháme lidem s hubnutím bez použití doplňků stravy. Naše výživové poradenství je založeno na komplexním a individuálním přístupu. Každý člověk je jiný, a proto nelze aplikovat univerzální návody na hubnutí, zlepšování výkonnosti nebo utužování zdraví. Bude nám potěšením provést Vás na Vaší cestě za zdravějším životním stylem a Vašim zdravějším „já“, a budeme Vám podporou k dosažení Vašich cílů.

Zabýváme se řešením vhodné výživy:

Sportovní jídelníček Jídelníček pro kojící ženy Bezlepkový jídelníček Jídelníček při potravinové alergii

Výživa dětí           

Je to jednodušší, než si myslíte

Rozhodli jste se změnit svůj životní styl a začít s úpravou stravovacích návyků. Ať už je Váš cíl jakýkoliv (redukce váhy, zlepšení zdraví, úprava jídelníčku v rámci nějakého dietního omezení či potravinové alergie/intolerance, zlepšení sportovního výkonu, nárůst svalové hmoty aj.), společně to zvládneme.

Vyplníte rezervační formulář, kontaktujete nás telefonicky nebo e-mailem. Naše nutriční specialistka se s Vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín osobní konzultace v naší NutriD výživové poradně.

Jak se připravit na konzultaci?

Dostavíte se na 60minutovou konzultaci, kde Vám provedeme komplexní diagnostiku na přístroji InBody certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se Vaše tělo cítí, jaká je rychlost Vašeho metabolismu, zda Vám hrozí zvýšené riziko metabolických a jiných onemocnění v důsledku hromadění útrobního (viscerálního) tuku mezi břišními orgány a mnoho dalších informací.

Ať už vedete zdravý životní styl a chcete se jen ujistit, že je vše v pořádku nebo jste se právě rozhodli pracovat na své kondici a míříte k vysněné postavě, výsledky z diagnostiky na InBody Vám budou cenným ukazatelem správně nastaveného jídelníčku i motivací na cestě k Vašemu cíli. Podle naměřených hodnot Vám mimo jiné doporučíme vhodný příjem energie (kalorií), rozložení jednotlivých složek stravy (bílkoviny, sacharidy, tuky atd.) a optimální tělesnou hmotnost.

Pohovoříte si s naší nutriční specialistkou, která zhodnotí Vaše současné stravovací návyky, životní styl a proberete Vaše cíle. Osobní konzultace probíhají na profesionální úrovni, věnovat se Vám bude zkušená univerzitně vzdělaná nutriční specialistka s letitou praxí v oblasti výživy člověka a specializací na výživu různých skupin lidí.

Vysvětlíme Vám vše potřebné pro to, abyste se dostali na ideální hmotnost a poradíme Vám, co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi trvale.

Pojďte do toho s námi naplno a hubněte nebo jezte chytře tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle a zdravě cítil/a.

Po 4 až 6 týdnech od první konzultace doporučujeme přijít na kontrolní konzultaci a absolvovat kontrolní měření na přístroji InBody, a tyto kontroly dále provádět co 4-5 týdnů. Díky pravidelnému měření na přístroji InBody budete mít jasný přehled o tom, kolik a na jakých partiích těla jste zredukovali tuk nebo jste nabrali svalovou hmotu při současné úpravě stravy/zařazení pohybové aktivity.

VÝŽIVOVÝ PLÁN NA MÍRU

S ohledem na Váš současný životní styl, zdravotní stav, finanční a časové možnosti i chuťové preference Vám sestavíme jídelníček na míru, který povede k naplnění společně vytyčeného reálného cíle. Na základě vstupní nutriční diagnostiky – tj. absolvování nutriční konzultace nebo po vyplnění online dotazníku životního stylu (viz. záložka Jídelníček na míru) Vám zhotovíme do 14 pracovních dní kompletní individuální výživový plán s pestrým jídelníčkem podle Vašich specifických parametrů.

Objednejte se na nutriční konzultaci

Hlavním cílem komplexní nutriční konzultace je vyhodnotit současné stravovací zvyklosti klienta a doporučit mu individuálně případné konkrétní postupy a změny ve výzivě či vhodné změny životního stylu.

Načítám...