Specializované výživové poradenství

NutriD poradna Je Vaše strava tak jedinečná, jako jste Vy sami? S naší pomocí bude!

NutriD poradna je specializovaná výživová poradna zaměřená na prevenci onemocnění, úpravu tělesné hmotnosti a zdravý životní styl. Nutriční poradna poskytuje komplexní poradenství v oblasti zdravé výživy, odborné zhodnocení stravovacích zvyklostí, sestavení individuálních výživových plánů a jídelníčků i analýzu tělesného složení na moderním diagnostickém přístroji InBody.

Konceptem NutriD poradny je personalizace výživy, tedy nastavení takového způsobu stravování, který zohledňuje individuální nutriční požadavky každého jedince. Mezi faktory, které ovlivňují specifické výživové potřeby, patří věk, pohlaví, výška, hmotnost, složení těla (podíl svalové hmoty a tuku), fyzická aktivita, hmotnostní nebo sportovní cíl (hubnutí, nabírání svalové hmoty, zvyšování výkonnosti, …), zdravotní stav (diabetes, potravinové alergie a intolerance, vysoký krevní tlak, …), stres a mnoho dalších. Všechny tyto faktory při práci s klienty zohledňujeme a pomáháme jim tak efektivně optimalizovat jejich zdraví, postavu i kondici.

Díky detailně propracované nutriční diagnostice sestavujeme komplexní individuální výživové plány pro klienty s nadváhou i podváhou, pro sportovce, děti, diabetiky, těhotné a kojící ženy, osoby s vysokým cholesterolem a krevním tlakem i pro osoby s potravinovými alergiemi nebo intolerancemi. Naučíme Vás osvojit si dlouhodobě zdravé stravovací návyky a orientovat se v potravinách i bez toho, aniž byste se stali otrokem počítání kalorií.

Naši specialisté

Mgr. DANIELA KRČOVÁ

Nutriční specialistka I 1. lékařská fakulta UK

Daniela Krčová je specialistka na zdravotně-preventivní, redukční a sportovní výživu. Výživu člověka vystudovala na vysoké škole v magisterském oboru Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Poznatky v oblasti výživy si neustále doplňuje studiem zahraničních zdrojů a nejnovějších vědeckých prací. Kromě individuálního poradenství se věnuje také publikační a přednáškové činnosti v oblasti výživy.

Profesní vzdělání:
Nutriční specialistka (Mgr.)
1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova v Praze (2016 – 01/2019)

Nutriční terapeutka (Bc.)
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (2013 – 2016)

Profesní úspěchy, odborné vzdělání a publikace

Čím se NutriD poradna liší:

  •  Nezastáváme drastické diety
  •  Bojujeme proti zažitým mýtům ve výživě a hubnutí
  •  Nestanete se otrokem počítání kalorií
  •  Naučíme Vás se efektivně stravovat
  •  Naše výživové plány jsou pestré, nedostanete pouze seznam 10 různých potravin
  •  Vše přizpůsobujeme chuťovým preferencím a časovým možnostem klienta
  •  Nemusíte se vzdávat svých oblíbených jídel!
  •  Naučíme Vás pracovat se stravou tak, abyste si nemuseli odpírat svá oblíbená jídla
  •  Klientům se věnujeme dlouhodobě a pravidelně jim pomáháme s výživou