O nás

NutriD poradna je specializovaná výživová poradna zaměřená na prevenci onemocnění, úpravu tělesné hmotnosti a zdravý životní styl. Nutriční poradna poskytuje komplexní poradenství v oblasti výživy, odborné zhodnocení stravovacích zvyklostí, sestavení individuálních výživových plánů a jídelníčků i analýzu tělesného složení na moderním diagnostickém přístroji InBody.

Konceptem NutriD poradny je personalizace výživy, tedy nastavení takového způsobu stravování, který je přizpůsoben nutričním požadavkům každého jedince v závislosti na jeho individuálních odlišnostech a specifických rysech. Mezi faktory, které se podílejí na výživových potřebách patří věk, pohlaví, výška, hmotnost, složení těla (podíl svalové hmoty a tuku), fyzická aktivita, hmotnostní nebo sportovní cíl (hubnutí, nabírání svalové hmoty, zvyšování výkonnosti, …), zdravotní stav (diabetes, potravinové alergie a intolerance, vysoký krevní tlak, …), stres a mnohé další. Všechny tyto faktory při své práci s klienty zohledňujeme a pomáháme jim tak k optimalizaci jejich zdraví.

Máme detailně propracovanou nutriční diagnostiku, a proto jsme schopni sestavit komplexní individuální výživové plány pro klienty s nadváhou i nízkou tělesnou hmotností (podváhou), pro sportovce, děti, diabetiky, těhotné a kojící ženy, i pro osoby s potravinovými alergiemi a intolerancemi. Naučíme vás osvojit si dlouhodobě zdravé stravovací návyky a orientovat se v potravinách i bez toho, aniž byste se stali otrokem počítání kalorií.

Naši specialisté

Mgr. DANIELA KRČOVÁ

Nutriční specialistka I Osobní trenérka fitness

Daniela Krčová je specialistka na preventivní a sportovní výživu. Vystudovala výživu člověka ve vysokoškolském magisterském oboru Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Poznatky v oblasti výživy si doplnila také o certifikát instruktora fitness a další kurzy pohybových aktivit. Věnuje se poradenství a osvětě ve zdravé výživě, publikační i přednáškové činnosti.

Profesní vzdělání:
Nutriční specialistka (Mgr.)
1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova v Praze (2016 – 01/2019)

Nutriční terapeutka (Bc.)
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (2013 – 2016)

Profesní úspěchy, odborné vzdělání a publikace

Čím se NutriD poradna liší:

  •  Nezastáváme drastické diety
  •  Bojujeme proti zažitým mýtům ve výživě a hubnutí
  •  Nestanete se otrokem počítání kalorií
  •  Naučíme Vás se efektivně stravovat
  •  Naše výživové plány jsou pestré, nedostanete pouze seznam 10 různých potravin
  •  Vše přizpůsobujeme chuťovým preferencím a časovým možnostem klienta
  •  Nemusíte se vzdávat svých oblíbených jídel!
  •  Naučíme Vás pracovat se stravou tak, abyste si nemuseli odpírat svá oblíbená jídla
  •  Klientům se věnujeme dlouhodobě a pravidelně jim pomáháme s výživou