NUTRIČNÍ KOUČINK ONLINE Naučte se jíst zdravě a vyváženě pod odborným dohledem z pohodlí svého domova (online spolupráce).

Chcete kompletně změnit svůj životní styl a své stravovací návyky k lepšímu? Získat vysněnou postavu, mít více energie a podpořit své zdraví? Nebo zkrátka potřebujete pravidelnou konzultaci ohledně Vašeho stravování? Ukážeme Vám, jak na to! Díky online nutričnímu koučinku se naučíte správně jíst i bez striktně předepsaného jídelníčku a navíc budete mít naší neustálou podporu. S naší pomocí se naučíte, jak si jednoduše poskládat zdravý a vyvážený jídelníček.

Pro koho je online koučink vhodný?

Co vše v rámci online koučinku získáte?

Délka online koučinku: 3 měsíce

Cena: 7.500 Kč

Jak probíhá online koučink?

  Spolupráce probíhá online. Online koučink se tak hodí pro všechny, kteří nemají možnost přijít do naší nutriční poradny, nebo pro časově vytížené lidi.

  Po odeslání objednávky budete vyzváni k vyplnění podrobného dotazníku online, který nám pomůže Vám nastavit stravu co nejvíce na míru. Pro přesnější diagnostiku nám také můžete nahrát fotografii z měření na InBody.

  Veškeré materiály obdržíte do 14 dní od uhrazení platby v elektronické podobě (rámcový jídelníček, nastavení energetického příjmu, doporučení pohybu, praktické tipy pro dosažení cíle).

  Dostanete přístup ke speciální stránce pro záznam svého jídelníčku. Svůj jídelníček můžete zapisovat pravidelně nebo nárazově. Každých 14 dní Vám k němu dáme zpětnou vazbu.

  Jednou měsíčně společně zhodnotíme Vaše pokroky a navrhneme případné změny v jídelníčku, pokud by došlo ke změnám ve Vašich výživových potřebách (například v důsledku zrychlení metabolismu, změny pohybové aktivity nebo těhotenství).

  Online koučink trvá 3 měsíce. Po uplynutí této doby je možné si spolupráci znovu prodloužit (dokoupit).

  Online koučink není určený pro osoby s potravinovými alergiemi nebo intolerancemi a pro osoby s rozsáhlým dietním omezením (např. Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, šetřící strava po operaci na trávicím traktu apod.).

Objednat online koučink