Rozšíření balíčku

Rozšíření balíčku je určeno pro naše stávající klienty a navazuje na první vydání individuálního jídelníčku (výživového plánu na míru). V případě, že od nás má klient první vydání již delší dobu, je možné si rozšíření jídelníčku dokoupit.

Zakoupením tohoto balíčku si rozšíříte svůj stávající jídelníček o řadu nových receptů, které jsou přizpůsobeny současným energetickým potřebám. Navíc získáte aktuální informace v oblasti těch nejdůležitějších témat z oblasti výživy a řadu nových praktických tipů pro dosažení svého cíle. Rozšířením balíčku navíc prodloužíte naši spolupráci a budete pravidelně dostávat tipy, rady a zajímavosti ze světa výživy. 

   

NutriD poradna / Rozšíření balíčku

(balíček dodáváme v tištěné podobě)

rozsireni-cover

Balíček obsahuje
Rozšířený výživový plán
Jídelníček na míru pro dosažení Vašeho konkrétního cíle
Přes 60 nových a vyzkoušených receptů (snídaně, svačiny, obědy, večeře)
→ jídla jsou kaloricky přizpůsobena na Váš doporučený příjem energie a živin

Online koučink po dobu 2 měsíců (podpora na e-mailu)
Dodávání nových informací o výživě a zdravém životním stylu
Speciál s radami, tipy a problematikou z nejdůležitějších oblastí výživy
15% sleva na kuchařku Zdravé pečení na našem e-shopu

Cena balíčku: 1.490 Kč

Objednávka ze zahraničí: + 200,-
Způsob doručení: Osobně / Poštou (+79,-)

Dodání do 14 dní od přijetí platby.

  


Expresní zpracování jídelníčku do 5 dnů

Cena: +489 Kč

(je nutné doložit potvrzení o platbě)

Informace o rozšíření balíčku

Jak to probíhá?

 • Rozšíření balíčku navazuje na první část individuálního výživového plánu (jídelníčku na míru).
 • Rozšíření obsahuje v současné době +60 receptů zcela odlišných o proti prvnímu vydání. Recepty jsou sestaveny tak, aby obsahovaly správný poměr makroživin a byly přizpůsobeny individuální potřebě daného jedince.
 • Potraviny obsažené v jídelníčku jsou běžně dostupné v supermarketech. Nemusíte shánět žádné speciální potraviny.
 • Většina jídel je jednoduchá na přípravu.
 • Jídelníček je sestaven tak, abyste si mohli vybírat jídla podle vlastní chuti a zároveň nemuseli počítat každou kalorii. Varianty jídel jsou mezi sebou volně kombinovatelné.
 • Pro sestavení rozšíření budeme opět potřebovat vyplnit vstupní dotazník, ke kterému se dostanete v objednávce.
 • Jídelníček sestavujeme na základě získaných informací od Vás, proto je velmi důležitá vzájemná důvěra a zejména pravdivé a dostatečné informace od Vás.
 • Součástí balíčku je také online koučink. V případě nejasností nebo dotazů se na nás můžete kdykoliv obrátit prostřednictvím e-mailu. Online koučink probíhá přes e-mail. Vašim dotazům se budeme snažit vyhovět co nejdříve to bude možné.
 • Aktualizace, novinky ze světa výživy a nové recepty zasíláme klientům z rozšíření na e-mail.
 • Při objednání rozšíření balíčku budete vyzváni k vyplnění vstupního dotazníku zdraví, kondice a výživy. Informace v dotazníku jsou pro nás důležité, abychom Vám jídelníček mohli nastavit individuálně, proto žádáme o pravdivé vyplnění údajů v dotazníku.
 • Dotazník slouží například k tomu, abychom zjistili na jaké potraviny jste alergičtí, které potraviny Vám nevyhovují a které naopak preferujete nebo k tomu, jaká je Vaše optimální energetická potřeba pro daný cíl.
 • Pro přesnější zhodnocení nám také můžete nahrát výsledky analýzy složení těla z InBody nebo Tanity. Budeme za to velmi vděční :-).
 • Po vyplnění a odeslání dotazníku Vámi uvedené informace vyhodnotíme, zpracujeme a začneme se sestavováním rozšířeného jídelníčku.
 • Rozšířený balíček spolu s ostatními soubory zasíláme do 14 dnů od přijetí platby. Za příplatek je možné jídelníček zpracovat rozšíření jídelníčku expresně do 5 dnů.
 • Rozšířený balíček dodáváme pouze v tištěné podobě, v elektronické podobě jej nedodáváme.