Rezervační formulář
 
Vážení klienti, s ohledem na nařízení vlády o prodloužení nouzového stavu a zákazu poskytování služeb, je nutriční poradna uzavřena až do odvolání.
 
Nadále však poskytujeme nutriční poradenství online přes Skype, takže v případě potřeby se neváhejte ozvat. Pokud máte zájem o individuální výživový plán, můžete uskutečnit objednávku i online.
 
Děkujeme za pochopení.

Vstupní nutriční konzultace

Konzultace s nutriční specialistkou určená pro nové klienty, kteří mají zájem o sestavení individuálního výživového plánu. Součástí konzultace je i diagnostika složení těla na přístroji InBody.

Nutriční konzultace

Konzultace určená pro klienty, kteří nemají zájem o sestavení individuálního výživového plánu, ale chtějí se naučit, jak jíst správně, jaké potraviny vybírat a v jakém množství. Součástí konzultace je i diagnostika složení těla na přístroji InBody.

Nutri-koučink

Analýza složení těla na InBody s interpretací výsledků, nastavení množství makroživin a energie na míru, ukázka plánování jídelníčku, vysvětlení významu jednotlivých živin, výběr vhodných potravin a jak číst správně na obalech, tipy na zpestření jídelníčku, edukační materiály + rámcový jídelníček.

Nutri-koučink je vhodný pro ty, kteří se ve výživě už trochu orientují a chtějí znát kolik energie a jaké množství živin mají přijmout optimálně ke svým individuálním potřebám a cílům.

Komplexní diagnostika na InBody

Analýza tělesného složení s interpretací naměřených výsledků a posouzení pokroků.

Rychlá diagnostika na InBody

Analýza tělesného složení bez interpretace naměřených výsledků. Měření + výsledky do ruky a na e-mail.