Reference

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Dobrý den, jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro NutriD poradnu Daniely Krčové. Individuální přístup, jídelníček kvalitně propracovaný na míru z dostupných surovin. Jídla jsou velice chutná, tak dobře jsem se už dlouho nenajedla. Jsem teprve na začátku, zhruba měsíc a půl dodržuji plán a už jsou vidět výsledky. Doporučuji všem, kteří mají problém nejen s váhou, ale i se zdravím. Děkuji.
Markéta Veverková
To není boj, ale potěšení. Ze začátku jsem mívala občas hlad, ale ten vymizel. Sice si vybírám a skládám dny sama, podle náročnosti přípravy a jaký program mě ten den čeká, ale to snad nevadí. Jídla jsou moc chutná:) Možná mi trochu chybí odpolední svačina, ale zvykám si. Chodím běhat a lyžuji. Tak uvidíme. Zatím jsem se nevážila, nechávám si celkový výsledek jako překvapení až při návštěvě u Vás.
Andrea Grossmannová
Moc děkuji za jídelníček a tréninkový plán. Dneska jsem začala a moc se těším, jak na to tělo zareaguje. Začala jsem si krabičkovat a už teď se těším na otevření další krabičky. Vždy jsem myslela, že hubnutí je o hladu, ale Vy jste mě přesvědčila o opaku! Děkuji Vám, Danielo.
Ivana Procházková
Uherské Hradiště
Zkoušela jsem toho už hodně, ale vždycky se dostavil jojo efekt. Jídelníček od Vás je pestrý a oproti předchozím dietám při něm nehladovím. Zároveň si můžu občas dopřát i něco nezdravého a vím, že pokud budu dodržovat z 80 % vyvážený jídelníček, kila půjdou stále dolů.
Izabela Černá
Vsetín
Nikdy bych netušila, že je taková změna možná. Jídelníček opravdu funguje a úbytky tuku byly rychlejší než jsem očekávala!
Aneta Boučková
Ostrava
Dobrý den, velice Vám děkuji za zaslání jídelníčku, rad a doporučení. Vypadá to velice lákavě a už se moc těším, až po dovolené začnu.
Radmila Hujerová
Od ledna jsem začal chodit do posilovny pravidelně 3x týdně. Postupně jsem zjistil, že kromě pohybu budu muset dělat i něco se stravou, tak jsem požádal svého trenéra o pomoc. Dostal jsem šílený jídelníček plný kuřecího masa, bílků a rýže, ale zatnul jsem zuby a říkal si, že nic není zadarmo. Když jsem po 3 měsících zjistil, že přibírám tuk a hubnu sval, řekl jsem si že je něco špatně. Začal jsem stagnovat v tréninku a v práci usínat. Od známých jsem dostal kontakt na nutriční terapeutku Danielu Krčovou a přišel na první konzultaci. Postupně jsem začal zjišťovat, že radikální diety jsou k ničemu a člověk může hubnout tuk a nabírat svalovou hmotu i při pestrém jídelníčku. Od Daniely jsem dostal skutečně propracovaný výživový plán, podle kterého jsem se naučil zdravě jíst a vařit zdravé dobroty a teď po půl roce mám 4 kila tuku dole a 3 kila svalů nahoře. Moc děkuji!
David Hrubý
Ostrava
S anorexií jsem bojovala několik let, až jsem došla na děsivou váhu 38 kg při výšce 170 cm. Bála jsem se o svém problému s kýmkoliv mluvit a dlouho jsem si to ani nepřiznávala. Jak mi začaly vypadávat vlasy a při sezení na židli mě tlačily kosti, tak jsem si to teprve uvědomila. Rodiče mi dali poslední možnost se svou váhou něco udělat, jinak půjdu do nemocnice. Nechtěla jsem skončit v léčebně a začala jsem si vyhledávat informace. Pak jsem narazila na tvůj web a požádala o pomoc. Věnovala ses mi jak nikdo jiný a já se sebou začala něco dělat. Okamžitě jsem najela na tvá doporučení a jídelníček a už po pár týdnech se mi vrátila energie a chuť do života. Je to sice běh na dlouhou trať, ale už jsem na váze 48 kg, vrhla jsem se do posilování a bojuju dál!
Nikola Zimová
Opava
Chci poděkovat za pomoc při rekonvalescenci po úrazu kolene. Jídelníček mi pomohl se nejen lépe a rychleji zregenerovat, ale zároveň jsem při něm nenabral během neaktivity tuk a neztratil svalovou hmotu. Teď se vracím ke svému tréninku a doufám, že to pro tělo nebude takový šok 🙂
Adam Boček
Jihlava
Jídelníček od slečny Daniely dodržuji teprve 3 měsíce a už vidím pokroky – už mám 5 kilo dole! Teď ještě zařadit i nějaké to cvičení a brzy se snad dostanu na svou vysněnou váhu 60 kg.
Irena Kovářová
Děkuji za jídelníček, vypadá moc hezky. Hned odpoledne se vrhnu na nákup, už se těším na změnu – bylo na čase.
Jana Králová
Ostrava
Pěkný den. Jsou to přesně 4 týdny, co dodržuji předepsaný jídelníček a musím říct, že jsem nebyla nikdy spokojenější 🙂 Centimetry jdou dolů, jde to vidět i na oblečení a vůbec nemám hlad. Moc se mi líbí, že nemusím jídelníček dodržovat přesně tak jak je napsaný, ale můžu si sestavovat dny sama podle chuti. Recepty v jídelníčku jsou úžasné a není to jen výpis několika potravin jako u jiných poradců, ale jídelníček je opravdu propracovaný. Klobouk dolů a moc děkuji 🙂
Zuzka Klimšová
Praha

Odborných služeb Nutrid poradny využívají i známí profesionální sportovci. Sestavovali jsme individuální výživové plány sportovcům jako je například Zuzana Hejnová nebo Eva Vrabcová-Nývltová.

Proměny našich klientů

promenaA
promena4

„Nikdy bych nevěřila, že to dokážu. Vždycky jsem si myslela, že je hubnutí o neustálém si odpírání oblíbeného jídla, ale vy jste mě přesvědčila o opaku.“

Zuzana N., 28 let

3 měsíce na individuálním jídelníčku NutriD poradny
Celkem -5 kg dole
z toho -6,8 kg tuku a +1,7 kg svalové hmoty

Markéta P., 26 let