Reference

Služby odborníků NutriD poradny využili také profesionální sportovci:
Eva Vrabcová-Nývltová
Zuzana Hejnová

Zde si můžete přečíst reference od našich klientů:

Dobrý den, jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro NutriD poradnu Daniely Krčové. Individuální přístup, jídelníček kvalitně propracovaný na míru z dostupných surovin. Jídla jsou velice chutná, tak dobře jsem se už dlouho nenajedla. Jsem teprve na začátku, zhruba měsíc a půl dodržuji plán a už jsou vidět výsledky. Doporučuji všem, kteří mají problém nejen s váhou, ale i se zdravím. Děkuji.

Markéta Veverková 19. června 2019

Nikdy bych netušila, že je taková změna možná. Jídelníček opravdu funguje a úbytky tuku byly rychlejší než jsem očekávala!

Aneta Boučková Ostrava 19. března 2019

To není boj, ale potěšení. Ze začátku jsem mívala občas hlad, ale ten vymizel. Sice si vybírám a skládám dny sama, podle náročnosti přípravy a jaký program mě ten den čeká, ale to snad nevadí. Jídla jsou moc chutná:) Možná mi trochu chybí odpolední svačina, ale zvykám si. Chodím běhat a lyžuji. Tak uvidíme. Zatím jsem se nevážila, nechávám si celkový výsledek jako překvapení až při návštěvě u Vás.

Andrea G. 12. února 2019

Dančo, moc děkuji za jídelníček a tréninkový plán. Dneska jsem začala a moce se těším, jak na to tělo zareaguje. Začala jsem si krabičkovat a už teď se těším na otevření další krabičky. Vždycky jsem myslela, že hubnutí je o hladu, ale tys mě přesvědčila o opaku! Až uvidím první změny, pošlu ti další zpětnou vazbu. Měj se krásně.

Ivana Procházková Uherské Hradiště 3. února 2019

Zkoušela jsem toho už hodně, ale vždycky se dostavil jojo efekt. Jídelníček od Vás je pestrý a oproti předchozím dietám při něm nehladovím. Zároveň si můžu občas dopřát i něco nezdravého a vím, že pokud budu dodržovat z 80 % vyvážený jídelníček, kila půjdou stále dolů.

Izabela Černá Vsetín 18. ledna 2019

Dobrý den, velice Vám děkuji za zaslání jídelníčku, rad a doporučení. Vypadá to velice lákavě a už se moc těším, až po dovolené začnu.

Radmila Hujerová 10. ledna 2019

Chci poděkovat za jídelníček, vypadá moc hezky. Hned odpoledne se vrhnu na nákup, už se těším na změnu – bylo na čase.

Jana Králová Ostrava 20. prosince 2018

Chci poděkovat za pomoc při rekonvalescenci po úrazu kolene. Jídelníček mi pomohl se nejen lépe a rychleji zregenerovat, ale zároveň jsem při něm nenabral během neaktivity tuk a neztratil svalovou hmotu. Teď se vracím ke svému tréninku a doufám, že to pro tělo nebude takový šok 🙂

Adam Boček Jihlava 14. prosince 2018

Od ledna jsem začal chodit do posilovny pravidelně 3x týdně. Postupně jsem zjistil, že kromě pohybu budu muset dělat i něco se stravou, tak jsem požádal svého trenéra o pomoc. Dostal jsem šílený jídelníček plný kuřecího masa, bílků a rýže, ale zatnul jsem zuby a říkal si, že nic není zadarmo. Když jsem po 3 měsících zjistil, že přibírám tuk a hubnu sval, řekl jsem si že je něco špatně. Začal jsem stagnovat v tréninku a v práci usínat. Od známých jsem dostal kontakt na nutriční terapeutku Danielu Krčovou a přišel na první konzultaci. Postupně jsem začal zjišťovat, že radikální diety jsou k ničemu a člověk může hubnout tuk a nabírat svalovou hmotu i při pestrém jídelníčku. Od Daniely jsem dostal skutečně propracovaný výživový plán, podle kterého jsem se naučil zdravě jíst a vařit zdravé dobroty a teď po půl roce mám 4 kila tuku dole a 3 kila svalů nahoře. Moc děkuji!

David Hrubý Ostrava 23. listopadu 2018

S anorexií jsem bojovala několik let, až jsem došla na děsivou váhu 38 kg při výšce 170 cm. Bála jsem se o svém problému s kýmkoliv mluvit a dlouho jsem si to ani nepřiznávala. Jak mi začaly vypadávat vlasy a při sezení na židli mě tlačily kosti, tak jsem si to teprve uvědomila. Rodiče mi dali poslední možnost se svou váhou něco udělat, jinak půjdu do nemocnice. Nechtěla jsem skončit v léčebně a začala jsem si vyhledávat informace. Pak jsem narazila na tvůj web a požádala o pomoc. Věnovala ses mi jak nikdo jiný a já se sebou začala něco dělat. Okamžitě jsem najela na tvá doporučení a jídelníček a už po pár týdnech se mi vrátila energie a chuť do života. Je to sice běh na dlouhou trať, ale už jsem na váze 48 kg, vrhla jsem se do posilování a bojuju dál!

Nikola Zimová Opava 5. listopadu 2018

Pěkný den. Jsou to přesně 4 týdny, co dodržuji předepsaný jídelníček a musím říct, že jsem nebyla nikdy spokojenější 🙂 Centimetry jdou dolů, jde to vidět i na oblečení a vůbec nemám hlad. Moc se mi líbí, že nemusím jídelníček dodržovat přesně tak jak je napsaný, ale můžu si sestavovat dny sama podle chuti. Recepty v jídelníčku jsou úžasné a není to jen výpis několika potravin jako u jiných poradců, ale jídelníček je opravdu propracovaný. Klobouk dolů a moc děkuji 🙂

Zuzka Klimšová Praha 28. října 2018

Jídelníček od slečny Daniely dodržuji teprve 3 měsíce a už vidím pokroky – už mám 5 kilo dole! Teď ještě zařadit i nějaké to cvičení a brzy se snad dostanu na svou vysněnou váhu 60 kg.

Irena Kovářová 20. dubna 2019

Proměny našich klientů:

„Nikdy bych nevěřila, že to dokážu. Vždycky jsem si myslela, že je hubnutí o neustálém si odpírání oblíbeného jídla, ale vy jste mě přesvědčila o opaku.“

Zuzana N., 28 let

3 měsíce na individuálním jídelníčku NutriD poradny
Celkem -5 kg dole
z toho -6,8 kg tuku a +1,7 kg svalové hmoty

Markéta P., 26 let