Objednávka jídelníčku

Objednávka jídelníčku online

Klientům z jiných měst a všem, kteří nejsou z jakýchkoliv jiných důvodů schopni osobně přijít na vstupní konzultaci v rámci sestavení individuálního výživového plánu do naší nutriční poradny (Ostrava), nabízíme možnost elektronického objednání jídelníčku na míru. Objednávka probíhá online prostřednictvím vyplnění objednávkového formuláře (viz. níže), který slouží zároveň jako dotazník životního stylu, kondice a zdraví pro optimalizaci a co největší individualizaci Vašeho nového jídelníčku.

Výživový plán zhotovíme obvykle do 14 pracovních dní a zasíláme v tištěné podobě a kroužkové vazbě na adresu Vašeho trvalého bydliště. Elektronické provedení výživového plánu neposíláme kvůli možnému nelegálnímu šíření a znehodnocení.


Cena: 1.900 Kč *
+ 99 Kč dopravné (neplatí při osobním odběru)

* Při potravinových alergiích, dietních omezeních a specifických výživových nárocích se cena jídelníčku může lišit, viz. aktuální ceník.

Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

 

Platební podmínky: 50% záloha z celkové ceny platba předem a 50% doplatek platíte při předání jídelníčku; záloha je nevratná (částku za výživový plán můžete podle vlastního uvážení zaplatit celou i předem).