Objednávka jídelníčku

Objednávka jídelníčku online

Klientům z jiných měst a všem, kteří nejsou z jakýchkoliv jiných důvodů schopni osobně přijít na vstupní konzultaci v rámci sestavení individuálního výživového plánu do naší nutriční poradny (Ostrava), nabízíme možnost elektronické objednávky výživového plánu na míru. Objednávka probíhá online prostřednictvím vyplnění objednávkového formuláře (viz. níže), který slouží zároveň jako komplexní vstupní dotazník životního stylu, stravovacích návyků, kondice a zdraví, abychom mohli co nejlépe optimalizovat jídelníček Vašim individuálním potřebám.

Výživový plán zhotovíme obvykle do 14 pracovních dní a zasíláme jej v tištěné podobě (kroužková vazba) na adresu Vašeho trvalého bydliště. 

Objednávkový formulář


Cena: 2.200 Kč *
+ 99 Kč dopravné (neplatí při osobním odběru v nutriční poradně)

* Při potravinových alergiích, dietních omezeních a specifických výživových nárocích se cena jídelníčku může lišit, viz. aktuální ceník.

Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

Platební podmínky: 50% záloha z celkové ceny platba předem a 50% doplatek platíte při kompletním zhotovení jídelníčku; záloha je nevratná (částku za výživový plán můžete podle vlastního uvážení zaplatit celou i předem).

Elektronickou podobu výživového plánu neposíláme v rámci zachování integrity a konceptu naší práce.

Na co se můžete těšit?