Přednášky a dny zdraví

PŘEDNÁŠKY & DNY ZDRAVÍ

V současné době se věnujeme také přednáškové činnosti a organizaci vzdělávacích seminářů i workshopů o výživě pro veřejnost, firmy a jejich zaměstnance, restaurace, rekreační i výkonnostní sportovce, studenty, univerzity a pro všechny další zájemce zabývající se výživou a aktuálními trendy. Přednášky a semináře o výživě vždy přizpůsobíme na míru požadavkům a potřebám klienta – obsah informací je přizpůsoben věku, znalostem posluchačů a specifickým cílovým skupinám (sportovci, osoby s dietním omezením, osoby s cílem redukce hmotnosti aj.).

Všechny informace Vám přednesou vysokoškolsky vzdělaní odborníci na výživu – nutriční specialisté.

Máte zájem o uspořádání přednášky, semináře nebo Dne zdraví u Vás? Napište nám →

Přednášky

Přednášíme o aktuálních tématech ve výživě srozumitelnou a zábavnou formou. Přednášky jsou proloženy řadou praktických příkladů pro lepší pochopení dané problematiky a shrnují nejnovější vědecky podložené poznatky. Témata vybíráme a přizpůsobujeme konkrétním posluchačům. Taktéž můžeme přednášku přizpůsobit požadavkům klienta ve smyslu konkrétních probíraných témat (např. základy sportovní výživy, redukce tělesné hmotnosti, zvyšování sportovní výkonnosti, bezlepková strava apod.). Odpovíme vám na otázky týkající se nejvhodnějšího výživového postupu, hubnutí, nabírání svalové hmoty, zvyšování sportovní výkonnosti, probereme populární témata jako je např. konzumace lepku, mléčných výrobků, nízkosacharidová dieta, cholesterol ve vejcích, konzumace sacharidů na večer, detoxy a mnoho dalších. Obsahem přednášek jsou i praktické informace o tom, jak  si jednoduše nastavit svůj jídelníček a optimální příjem energie i jednotlivých živin, ale také varujeme před nejčastějšími omyly při hubnutí a výživovými mýty.

Přednáška trvá obvykle 120 minut.

InBody dny

Přijedeme za Vámi (do firmy, fitka, salonu apod.) s přístrojem InBody i veškerým potřebným vybavením a uspořádáme u Vás den měření složení těla. Analýza tělesného složení na nejmodernějším diagnostickém přístroji InBody 270 včetně následné základní interpretace naměřených hodnot. Individuální nebo skupinové konzultace, výživové i pohybové poradenství a doporučení pro zlepšení naměřených hodnot.

PRO FIRMY

Přednášky a semináře

Přednášky a semináře o nejpopulárnějších a aktuálních tématech ve výživě, dietách a pohybu, srozumitelnou a zábavnou formou na základě vědecky podložených poznatků. Praktická doporučení a výživové postupy pro zlepšení zdraví, kondice, kvality života, pracovní výkonnosti i dosažení vysněné postavy.

Měření, vážení a poradenství

Analýza tělesného složení na nejmodernějším diagnostickém přístroji InBody 270 včetně následné základní interpretace naměřených hodnot. Individuální nebo skupinové konzultace, výživové i pohybové poradenství podle získaných hodnot. Diagnostika nutričního stavu, kondice, obezity nebo naopak podvýživy a případného rizika metabolických onemocnění. Přijedeme přímo k Vám s přístrojem InBody i veškerým potřebným vybavením.

Dny zdraví

S radostí pro Vaši společnost a Vaše zaměstnance připravíme celý DEN ZDRAVÍ ušitý na míru. Den zdraví organizujeme podle Vašich preferencí a individuálních potřeb, podle počtu účastníků a zaměstnanců, časových možností i konkrétních preferovaných  témat. Součástí Dne zdraví může být rovněž analýza tělesného složení na nejmodernějším přístroji InBody 270 včetně následné základní interpretace naměřených hodnot a individuální i skupinové konzultace.

MÁTE ZÁJEM O ORGANIZACI PŘEDNÁŠKY NEBO SEMINÁŘE?

Kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím formuláře níže. Co nejdříve se Vám ozveme a probereme s Vámi všechny detaily, požadovaný obsah celé akce a zašleme Vám individuálně vypracovanou nabídku programu a rozpočtu akce.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *