Zásady ochrany osobních údajů

Správcem osobních údajů je jednatel společnosti NAXA – Corp. s.r.o. a vlastník poradny NutriD.

Identifikační a kontaktní údaje správce:
NAXA – Corp. s.r.o.

Plzeňská 604, 742 85 Vřesina
provozovna: Francouzská 6167/5, Ostrava – Poruba
e-mail: naxa.corp@seznam.cz nebo krcova.daniela@seznam.cz

Účel zpracování, rozsah osobních údajů a právní základ pro zpracování
Odesílatel bere na vědomí, že pro účely výživového poradenství správce stránek zpracuje a uchová v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen GDPR), jeho osobní údaje v následujícím rozsahu: jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefonní číslo; nepovinně některé údaje související s jeho životním stylem a stravovacími návyky.

Poskytnutím e-mailové adresy návštěvník stránky souhlasí s odebíráním newsletteru. Odběr newsletteru je možné kdykoliv na vyžádání ukončit. Účelem newsletteru je zasílání zajímavostí a tupů z oblasti zdravého stravování nebo nabídka služeb.

NutriD bude Vaše osobní údaje zpracovávat po dobu do odvolání souhlasu. Správce se zavazuje osobní údaje klienta neposkytnout jiným subjektům než je nutriční specialistka Daniela Krčová.

Shromážděná data nebudou použita jinak, než pro následující účely:

  • Pro vytvoření individálního jídelníčku
  • Pro poradenskou činnost
  • Pro odběr newsletteru

Máte právo požadovat přístup k osobním údajům, které o vás uchováváme, a nápravu veškerých nepřesností týkajících se vašich osobních údajů. Pokud byste měli za to, že Vaše osobní údaje nejsou zpracovávány zákonně, můžete žádat omezení zpracování osobních údajů.