Zásady ochrany osobních údajů

Správcem osobních údajů je NutriD poradna s.r.o se sídlem Plzeňská 604, 742 85 Vřesina.

Kontaktní údaje správce:
NutriD poradna s.r.o.

Francouzská 6167/5, 708 00 Ostrava-Poruba
IČ: 25200763
e-mail: info@nutridporadna.cz

Účel zpracování, rozsah osobních údajů a právní základ pro zpracování
Odesílatel bere na vědomí, že pro účely výživového poradenství správce stránek zpracuje a uchová v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen GDPR), jeho osobní údaje v následujícím rozsahu: jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefonní číslo; nepovinně některé údaje související s jeho životním stylem a stravovacími návyky.

Poskytnutím e-mailové adresy návštěvník stránky souhlasí s odebíráním newsletteru. Odběr newsletteru je možné kdykoliv na vyžádání ukončit. Účelem newsletteru je zasílání zajímavostí a tupů z oblasti zdravého stravování nebo nabídka služeb.

NutriD poradna s.r.o. bude Vaše osobní údaje zpracovávat po dobu do odvolání souhlasu, které je možné provést elektronickým požadavkem na náš e-mail. Správce se zavazuje osobní údaje klienta neposkytnout třetí straně.

Shromážděná data nebudou použita jinak, než pro následující účely:

  • Pro zkvalitňování služeb NutriD poradny s.r.o.
  • Pro vytvoření individálního jídelníčku v závislosti na objednávce
  • Pro elektronický odběr novinek (newsletter)

Máte právo požadovat přístup k osobním údajům, které o vás uchováváme, a nápravu veškerých nepřesností týkajících se vašich osobních údajů. Pokud byste měli za to, že Vaše osobní údaje nejsou zpracovávány zákonně, můžete žádat omezení zpracování osobních údajů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *