Kuchařka Zdravé pečení

Kuchařka: Zdravé pečení

Kniha Zdravé pečení je moderní kuchařka, která vznikla s vizí naučit čtenáře a celou naší populaci mlsat zdravější cestou, aby výsledkem nebyly nadbytečné kilogramy a tukové zásoby. Recepty vytvořila nutriční specialistka Daniela Krčová z NutriD poradny, jsou připravovány bez použití bílého řepného cukru a mnohé z nich jsou velmi rychlé na přípravu. V kuchařce najdete recepty na sladké snídaně, svačinky, dezerty (zákusky), ale i vánoční cukroví a nepečené dobroty. Kuchařku si určitě oblíbí i vegetariáni, vegani a osoby s laktózovou intolerancí nebo celiakií – také na ně jsme mysleli a některé recepty jsou i bezlepkové, bezlaktózové a vhodné dokonce pro vegany. 

Ať už toužíte zhubnout pár kilogramů, nebo chcete pouze najít cestu k lepšímu zdraví a životní rovnováze, bude pro vás tato kuchařka skvělým pomocníkem. Najdete v ní spoustu inspirace na zdravé pečení v podobě řady snadných, ale i náročnějších receptů kterými obohatíte svůj jídelníček nevšedními, zdravými a nutričně vyváženými dobrotami.

0
Počet stran
0
Receptů

299 Kč
11,99 €

0
Kapitol receptů

Ať už toužíte zhubnout pár kilogramů nebo chcete pouze najít cestu k lepšímu zdraví a životní rovnováze, bude pro vás tato kuchařka skvělým pomocníkem. Najdete v ní spoustu inspirace na zdravé pečení v podobě řady snadných, ale i náročnějších receptů, kterými obohatíte svůj jídelníček nevšedními, zdravými a nutričně vyváženými dobrotami, které pro vás vytvořila nutriční specialistka. V knize naleznete rovněž recepty bez laktózy, bez vajec, bez lepku a některé pokrmy jsou vhodné také pro vegany. Recepty jsou rozdělené do 5 kapitol: Snídaně, Svačiny, Dezerty, Nepečené dobroty a Vánoční cukroví.